Hizmetler

Yerelleştirme (Lokalizasyon), bir markanın, ürünün veya sloganın yerelleştirilerek başka bir kültürde yer edinmesi sürecine verilen addır.

Yerelleştirme (Lokalizasyon), bir şirketin yeni ürününün uluslararası pazarlara ulaşmasına yardımcı olur ve tüketicilerin kültürüne uyum göstermesini sağlar. Çünkü tüketicilerin kültürüne uymayan ve niteliksiz olan çeviriler ürünün farklı bir pazarda tutunmasına engel olacaktır. Bu nedenle lokalizasyon tüm diğer tercüme türlerinden daha karmaşıktır.

Yerelleştirme daha çok web siteleri, pazarlama şirketleri, oyunlar ve sloganlarda tercih edilmektedir. Lokalizasyon sayesinde firmanın mesajının hedef kitle tarafından doğru bir şekilde anlaşılması sağlanır. Ürün için bastırılacak olan bir broşürden tasarlanacak bir web sitesine kadar her konuda Angora Translations tercümanları firmalara yabancı dilden yapılacak her türlü yerelleştirme işlemi konusunda yardımcı olmaktadır.

Kaliteli ve hızlı bir yerelleştirme hizmeti almak isteyen kişiler Angora Translations ile telefonla, online olarak veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirler. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Merkezi Ankara’da bulunan tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunur. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçebilir, kaliteli, hızlı ve güvenilir bir lokalizasyon hizmeti alabilirsiniz.