Hizmetler

Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet sunmakta olan Angora Translations, pek çok tercüme hizmetinde de olduğu üzere yeminli tercüme alanında da oldukça başarılı olan tercüme bürolarından biridir. Angora Translations, başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere diğer yabancı dillerde de tercüme hizmeti veren bir yeminli tercüme bürosudur.

Yeminli tercüme, belgelerin tercümelerinin tercüman tarafından kaşeli, ıslak imzalı olarak çevrildiği tercüme türüdür.             Bu sayede tercümeler resmi makamlar nazarında geçerli olabilmektedir. Bu tercümeyi yalnızca lisans eğitimini yabancı dil bölümlerinin birinde tamamlamış, tecrübeli, tercüme bürosunda çalışan ve aynı zamanda yapacağı tercümelerde belgeye sadık kalarak birebir çevireceğini noter huzurunda yemin ederek gösteren tercümanlar yapabilmektedir.

Genellikle konsolosluklar ve mahkemeler resmi evraklarda yapılan tercümelerde yeminli tercüman imzasını şart koşmaktadır. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercümeler için ayrıca noterden tasdik alınması da gerekebilir. Noterler yalnızca kendine bağlı olan yeminli tercümanların imzasını tasdik etmektedir. Yani yeminli tercümanların yaptığı tercümelerde kendisine ait kaşe ve imzasının bulunması halinde anlaşmalı olduğu noterde evraklar tasdik ettirilebilmektedir.

Angora Translations bünyesinde çalışmakta olan yeminli tercümanlarımız ile irtibata geçerek en kaliteli ve hızlı tercüme hizmetini alabilirsiniz. Firmamızın yeminli tercümanları kaliteli, hızlı, güvenilir, müşteri ve sonuç odaklı hizmet anlayışlarıyla en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Yeminli tercümanlarımız başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere pek çok dilde tercüme hizmetini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Kaliteli bir yeminli tercüme bürosu ile çalışmak istiyorsanız Angora Translations ile telefonla, online olarak veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Tercüme büromuz ile irtibata geçerek fiyat teklifi ile hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.