Hizmetler

Angora Translations Tercüme Hizmetleri, çeviri işlemleri için kişi ve kuruluşların ihtiyacı olan danışmanlık hizmetlerinde profesyonel tercüman kadrosu ile Yabancı Dil Danışmanlığı üzerine hizmet vermektedir.

 

Globalleşen dünyada uluslararası ticaret gittikçe artmakta ve pek çok firma dış pazarlara açılmaktadır. Firmaların ticari anlaşmalar yapabilmeleri ve ürünlerini dış pazarlara sokabilmeleri için ise tercüme hizmeti alma ihtiyaçları doğmaktadır. Bunun yanında ithalat, ihracat yapan firmaların gümrük işlemlerinden bir problem yaşamamak için danışmanlık alma ihtiyacı da olabilmektedir.

Angora Translations Tercüme Hizmetleri, firmalara ithalat, ihracat vb. durumlarda yabancı dil danışmanlığı sağlamaktadır. Kurumsal ya da bireysel tercümanlık ve danışmanlık hizmetleri yeminli mütercim tercümanlarımızca en kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde sağlanmaktadır.

Yabancı dil danışmanlığı hizmeti almak isteyen kişi ve/veya kuruluşlar Angora Translations ile telefonla, online olarak veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Merkezi Ankara’da bulunan tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri yer alır. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçebilir, kaliteli, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti alabilirsiniz.