Hizmetler

Web sitesi, günümüzde tüm şirketlerin en önemli reklam araçlarından birisi konumundadır. Günümüzde globalleşmenin de etkisiyle şirketlerin web sitelerinin yalnızca Türkçe olması yeterli olmamakta ve başta İngilizce olmak üzere diğer dillerde tercümelerinin olması da gerekmektedir. Bu noktada web sitesi tercümesinin gittikçe daha da önem kazandığını söyleyebiliriz. 

Web sitesi tercümesi, oldukça zorlu tercüme türlerinden biridir. Çünkü her web sitesi kendi alanıyla ilgili özel bir terminolojiye sahiptir. Bu nedenle de web sitesi çevirisinde yalnızca dile hakimiyet yetmemekte, bunun yanında terminolojiye hâkim olmak da gerekmektedir. Bu bağlamda Angora Translations, başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere pek çok dilde web sitesi tercümesi konusunda da müşterilerine en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile online olarak, telefonla veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Merkezi Ankara’da bulunan tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri yer almaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.