Hizmetler

Vize işlemlerinde istenen belgelerin yeminli tercümanlar tarafından yapılan tercümesi de genellikle belgelerle birlikte konsolosluklarca istenmektedir.

Yabancı ülkelerin bazıları ülkelerine giriş yapılırken vize istememesine karşın bazıları istemektedir. Vize isteyen ülkelerin konsoloslukları ise vize işlemleri için birtakım evraklar istemektedir. Bu evraklar gidilecek ülkenin dilinden farklı olduğunda ise belgelerin tercümelerinin de başvuru dosyasına eklenmesi gerekir. Bu tercümelerin konsoloslukça tanınması için yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmiş olması hatta noter tasdikli ve apostil tasdikli olması istenmektedir.

Vize isteyen bir ülkeye gidecekseniz ve vize işlemleriniz için belgelerinizin tercüme edilmesi gerekiyorsa başvurunuzda bir problem yaşamamak adına tercümelerinizin hatasız ve eksiksiz olması gerekir. Aksi bir durumda vize reddi almak, belirli sürelerle vize başvurusu yapamamak gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumda kalmamak için de profesyonel hizmet sunan kaliteli bir tercüme bürosunu tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Uluslararası standartlarda, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişiler Angora Translations’ın tercümanları ile iletişime geçebilirler. Firmamız tercümanlarının tamamı alanında uzman ve tecrübeli olup müşteri ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürütmektedir.

Firmamız vize işlemleri için nüfus kayıt örneği, maaş bordroları, evlilik cüzdanı, tapular, araç ruhsatı, sertifika, diploma gibi vize başvurusu için istenen tüm belgelerin çevirisini yapmaktadır. Vize işlemleri için tüm dillerde yazılı veya sözlü en kaliteli tercüme hizmetini almak üzere Angora Translations ile iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtiğinizde fiyat teklifi alabilir ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Angora Translations, Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Dolayısıyla ofislerimizden birine gelerek, online olarak websitemizden ya da telefon ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.