Hizmetler

Angora Translations Tercüme Hizmetleri, şirketlerin ticari yazışmaları, banka işlemleri, faturaları, bilançoları, ticaret sicil gazeteleri, tüzük ve mevzuatları, sözleşmeleri, ihaleleri, raporları, toplantı tutanakları, resmi ve hukuki belgeleri, finansal belgeleri, mali raporları, pazar araştırmaları, iş planları, vekâletname, muvafakatname ve taahhütname gibi her türlü ticari belgenin tercümesini hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Ticari/Finansal tercüme hizmeti almak isteyen şirketler bilmelidir ki, firmamız tercümanları içerisinde bu alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarımız uluslararası standartlarda ve en hızlı şekilde belgelerinizin tercüme edilmesini sağlayacaklardır. 

Globalleşmenin yükselişte olduğu günümüzde gittikçe artan uluslararası ticaret, ticari/finansal tercümenin öneminin de gittikçe artmasına yol açmaktadır. İthalat, ihracat veya yurtdışına yatırım yapan kişi veya kuruluşlar yurtdışında yaptıkları ticari yazışma, anlaşma, sözleşme vb. için bu tercüme türüne oldukça ihtiyaç duymaktadır. Bunun için ticari tercüme yaptıracak olan kişiler ve şirketler güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip bir tercüme bürosu ile çalışmak istemektedir. Böyle bir tercüme hizmeti almak isteniyorsa Angora Translations ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Bu noktada hatırlatmamız gereken bir husus da şudur ki; herhangi bir ticari toplantı, görüşme vb. esnasında simültane tercüme, ardıl tercüme, fısıltı tercümesi ve telekonferans tercümesi gibi sözlü tercüme hizmetleri de firmamız uzman tercümanlarınca sağlanmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak üzere websitemizin  Sözlü Tercüme Hizmetleri kısmını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile telefon ederek veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilir, fiyatlara ve sunulan hizmetlere dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Ofislerimizden birine gelerek, arayarak ya da online tercüme hizmetlerimizden yararlanarak tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilir ve kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı bir tercüme bürosu ile çalışmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.