Hizmetler

Angora Translations, sağlık sektöründe hizmet veren tüm özel ve kamu kuruluşlarının, hastanelerin, ilaç firmalarının ve medikal sektörde hizmet veren tüm diğer şirketlerin her türlü tıbbi tercüme belgelerini alanında uzmanlaşmış tercümanlarıyla gerçekleştirmekte olan bir tercüme bürosudur. Tıbbi tercüme, yüksek bir uzmanlık seviyesi gerektirmektedir ve bu nedenle de yalnızca tıp terminolojisinde yeterliliğe sahip tercümanlarca yapılmalıdır. 

Tıp alanında tercüme yaptıracaksanız Angora Translations’ın yeminli tercümanları ile eksiksiz, kaliteli ve güvenilir bir şekilde yazılı ve sözlü çevirilerinizi yaptırabilirsiniz. Tercüme büromuz başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere pek çok dilde tercüme hizmeti sunmaktadır.

Reçeteler, doktor raporları,  tanı, teşhis ve tedavi belgeleri, medikal araçların patent çevirileri, klinik raporlar, üniversite ve sağlık yayınlarındaki tıbbi makaleler ile araştırma yazıları, medikal araç gereçlerin kullanım kılavuzları, ve prospektüslere kadar tıp ile ilgili olan her belgenin çevirisi tıbbi tercüme kapsamına girmektedir. Bu belgelerin veya buna benzeyen tıp alanı ile ilgili belgelerin kaliteli, eksiksiz ve en hızlı şekilde tercüme edilmesi için Angora Translations ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu noktada önemle belirtmemiz gereken bir husus da şudur ki; Angora Translations sunduğu her tercüme hizmetini gizlilik kuralına sıkı sıkıya bağlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yani belgeler kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile telefonla, online olarak veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Ofislerimizden birine gelerek, arayarak veya online tercüme hizmetlerimizden yararlanarak tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. Başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere diğer dillerde de hizmet sunmakta olan firmamızla sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilir ve kaliteli bir tercüme hizmeti alabilirsiniz.