Hizmetler

Telekonferans tercümesi, telefon ile yapılan konferans esnasında yapılan bir simultane tercüme türüdür. Yani bu sözlü tercüme türünde de her şey anlık olarak gelişir. 

 

Telekonferans tercümesinde tüm sözlü tercüme türlerinde olduğu üzere konuşmacı konuşmasını sürdürürken, tercüman kaynak dili, hedef dile aktarır. Telekonferans tercüme hizmeti genelde 3 kişiden oluşur. Telefonda 2 konuşmacı ile 1 tercüman yer alır. Tercüman, telefonda verilen bilgilerin çevirisini anlık olarak yapar ve konuşmacılara iletir.

Telekonferans tercümesinde, tercümanın yaptığı tercüme oldukça önem arz eder. Çünkü tercümanın yapacağı en küçük bir hata hizmet alan taraflar arasındaki ilişkinin zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle telekonferans tercümesi yapan tercümanın deneyimli, profesyonel ve çeviri yaptığı dillerde yetkin olması şarttır. Angora Translations’ın her biri yeminli mütercim tercüman olan kadrosu tam olarak bu şartları sağlayan ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan tercümanlardan oluşmaktadır.

Başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye tercüme olmak üzere birçok dilde sözlü en kaliteli tercüme hizmetini almak üzere Angora Translations ile iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Angora Translations, Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunan bir tercüme bürosudur. Dolayısıyla ofislerimizden birine gelerek, e-mail atarak ya da telefon ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.