Hizmetler

Simultane tercüme, yapılan konuşmaların anlık olarak diğer dile çevrildiği bir sözlü tercüme türüdür. Angora Translations, İngilizce ve Türkçe başta olmak üzere pek çok dilde kaliteli ve güvenilir simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Simultane tercüme, az sayıda tercümanın yapabildiği ve oldukça zor olan bir tercüme türüdür. Çünkü bu tercümeyi yapacak olan tercümanın her iki dile de mükemmel hâkim olması gerekir. Aynı anda hatasız çeviri yapmak hiç de kolay bir iş değildir.

Bilimsel kongreler, konferanslar, sempozyumlar, eğitim seminerleri, resmi ziyaretler, canlı yayın/röportajlar vb. için simultane tercüme oldukça tercih edilmektedir. Bu tercüme türünde tercümanlar özel odalarda mikrofon, kulaklık gibi teçhizatlar ile çok dilli oturumlarda aynı anda çeviri yaparak dinleyicilere kolaylık sağlamaktadır.

Simultane tercümeye ihtiyaç duyulan durumlarda konusunda uzman, profesyonel ve deneyimli tercüman kadrosu ile Angora Translations Tercüme Hizmetleri müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

İngilizce ve Türkçe başta olmak üzere pek çok dilde en kaliteli simultane tercüme hizmetini almak üzere Angora Translations ile iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Angora Translations’ın merkezi Ankara’da olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Ofislerimizden birine gelerek ya da telefon ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.