Hizmetler

Başta İngilizce ve Türkçe olmak üzere pek çok dilde tercüme hizmeti sunan Angora Translations’ın gerçekleştirmekte olduğu yazılı tercüme hizmetlerinden biri olan resmi evrak tercümesi de diğer tercüme hizmetlerinde olduğu gibi eksiksiz, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Bilanço, gelir tablosu, ticari sicil gazetesi, nüfus cüzdanı, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, evlenme cüzdanı, vergi beyannamesi, araç ruhsatı, SSK maaş bordrosu, vergi levhası, ticaret belgesi, apostil, gümrük beyannamesi, tapu senedi, ölüm belgesi, mezuniyet belgesi, kira kontratosu, öğrenci belgesi, kurs belgeleri, sertifikalar, ustalık belgesi, yeterlik belgesi, diploma, TOEFL sonuç belgesi, askerlik terhis belgesi, pasaport vb. belgeler Angora Translations Tercüme Hizmetleri tarafından tercüme edilen resmi evraklardır.

Tercüme edilmesini istediğiniz resmi belgeleri Angora Translations’a ulaştırdıktan sonra hedef dile ve tercümenin konusuna göre belgeleriniz uzman tercümanımıza yönlendirilecektir. Daha sonra tercümanlarımız tercümeleri yapacak, kendi imzası ve kaşesiyle tercümesini onaylayarak size teslim edecektir. 

İngilizce ve Türkçe’nin yanında pek çok dilde tercüme hizmeti sunan Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile online olarak, telefonla veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetlere dair detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Merkezi Ankara’da bulunan tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri yer almaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.