Hizmetler

Redaksiyon – Editing, yazılmış bir metnin gereken düzenlemelerini yaparak yayıma hazır hale getirilmesidir. Bu işlem, yabancı dilden tercüme edilmiş bir metni anlaşılır hale getirmek ve hataların düzeltilebilmesi için gerekli olmaktadır.

Başta İngilizce ile Türkçe olmak üzere birçok dilde hizmet veren Angora Translations akademisyenlere, üniversitelere, şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına ve bireylere en kaliteli ve hızlı şekilde redaksiyon ve editing hizmeti sağlamaktadır. Redaksiyon ve editing hizmeti, her türlü metnin dil bilgisi kuralları çerçevesinde yayımlanmaya hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Redaksiyon – Editing, yalnızca yazım yanlışı ve biçime ilişkin düzeltme yapılması ile sınırlı olmayıp aynı zamanda metnin tutarlığının ve bütünlüğünü de sağlamaktadır.

Redaksiyon ve editing hizmeti kapsamında Angora Translations tercümanları titiz bir dilbilgisi denetimi gerçekleştirmek, yazım ve noktalama yanlışlarını düzeltmek, anlatım bozukluklarını gidermek, gereksiz sözcükleri çıkarmak yetersiz kelimeleri daha iyi seçeneklerle değiştirmek, metinde üslup bütünlüğü sağlamak, metni istenilen formata dönüştürmek gibi tercüme hizmetlerinin tamamını en kaliteli ve hızlı şekilde sunmaktadır.

Başta İngilizce ile Türkçe olmak üzere birçok dilde sözlü en kaliteli tercüme hizmetini almak üzere Angora Translations ile iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Angora Translations, merkezi Ankara’da olan, Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunan bir tercüme bürosudur. Dolayısıyla ofislerimizden birine gelerek ya da telefon ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında ofislerimizin herhangi birine belgelerin asıllarını göndererek tercümelerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.