Hizmetler

Online tercüme, tercüme büromuz Angora Translations’ın sunmakta olduğu yazılı tercüme hizmetlerinden biridir ve ihtiyaç duyduğunuz anda metninizi online olarak göndererek tercüme ettirebilmenizi sağlar. 

Angora Translations Tercüme Hizmetleri, acil işler, şehir dışı ya da yurtdışındaki işlerde online tercüme bürosu olarak da müşterilerine hizmet sunmaktadır. Websitesi üzerinden online olarak istediğiniz dilde online çeviri hizmeti alabilirsiniz. Tercüme edilmesini istediğiniz belgeyi gönderdiğiniz anda size geri dönüş yapılacak ve fiyat teklifi verilecektir.

Hızlı, kaliteli ve oldukça pratik olan bu tercüme şeklinde yetişmesi talep edilen süre dolmadan belgeniz/belgeleriniz e-posta adresinize veya kargo ile size teslim edilecektir. İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye tercüme başta olmak üzere pek çok dilde online tercüme bürosu olarak da hizmet sunan Angora’nın sunduğu bu hizmetten yararlanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Pek çok dilde yazılı veya sözlü en kaliteli tercüme hizmetini almak üzere Angora Translations ile online olarak websitemiz vasıtasıyla ya da iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtiğinizde fiyat teklifi alabilir ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye tercüme başta olmak üzere pek çok dilde hizmet sunan Angora Translations, Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Ofislerimizden birini ziyaret ederek, bizimle iletişime geçebilirsiniz.