Hizmetler

Angora Translations Tercüme Hizmetleri, başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere pek çok dilde hizmet sunan ticari, ekonomik, teknik, tıbbi, edebi, yeminli, noter tasdikli, online tercüme gibi pek çok tercüme hizmetinin yanında hukuki tercüme hizmetinin de sunulduğu bir tercüme bürosudur.

 

Hukuki tercüme, her ülkenin hukuk sisteminin farklı olması nedeniyle oldukça titiz bir şekilde yapılması gereken ve uzmanlık gerektiren bir tercüme türüdür. Yani hukuki tercüme yapacak olan tercümanların yalnızca dile çok yetkin olması yeterli olmamakta ve bu alandaki bilgi birikiminin, terminolojiye hâkimiyetinin olması da oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle kaliteli ve profesyonel bir tercüme bürosu ile çalışmak bu tercüme türünde çok önemlidir.

Angora Translations Tercüme Hizmetleri, hukuki tercüme alanında sözleşmelerin, mahkeme kararlarının, adli belgelerin, ulusal ve uluslararası düzenlemelerin hatasız ve kaliteli bir şekilde tercüme edilmesini müşterilerine sağlamaktadır. Angora Translations, başta Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye olmak üzere tüm dillerde hukuki tercüme hizmeti sunmaktadır.

Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Uluslararası Hukuk, Eşya Hukuku, Miras Hukuku, Vergi Hukuku, Ceza Hukuku vb. pek çok hukuk dalında tercüme hizmeti firmamız uzman tercümanlarınca en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Dolayısıyla hukuki tercüme yaptırmak isteyen kişi ve kuruluşlar kaliteli, müşteri odaklı ve profesyonel tercüme hizmeti almak istiyorlarsa firmamız tercümanlarıyla iletişime geçebilirler.

Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile telefon aracılığıyla veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilir, fiyatlara ve sunulan hizmetlere dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Ofislerimizden birine gelerek, arayarak ya da online tercüme hizmetlerimizden yararlanarak tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilir ve kaliteli bir tercüme hizmeti alabilirsiniz.