Hizmetler

Fısıltı tercümesi, belirli bir toplantı veya konferans anında konuşmacının konuştuklarının fısıltı şeklinde tercüman tarafından bir kişiye veya küçük bir gruba tercüme edilmesidir.
 

Fısıltı tercümesi; simultane tercümenin aksine ekipmana ihtiyaç duyulmayan, genelde en fazla 2 dinleyicinin çeviriye ihtiyaç duyduğu toplantılarda talep edilen bir sözlü tercüme türüdür. Heyet ziyaretleri, önemli sunumlar, süresi kısa olan toplantılar vb toplantılarda kullanılan fısıltı çeviri hizmeti katılımcıların iletişim kurabilmesi için oldukça etkin bir çözümdür.

Fısıltı tercümesi, genellikle 45 dakika ile 1 saat süren toplantılarda oldukça verimli olmakta, 1 saati aşan toplantılarda simultane tercümenin tercih edilmesi daha yararlı olmaktadır. Alanında uzman yeminli tercümanlarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin hangi tercüme türüne ihtiyacınızın olduğu hususunda da sizlere yardımcı olacaktır.

İngilizce ve Türkçe tercümenin yanı sıra diğer dillerde de tercüme hizmeti sağlayan Angora Translations ile telefonla, online olarak veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunur. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçebilir, kaliteli, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti alabilirsiniz.