Hizmetler

Yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, teknik tercüme gibi tercüme hizmetlerinde de olduğu üzere Angora Translations Tercüme Hizmetleri edebi tercüme alanında da oldukça başarılı olan tercüme bürolarından biridir. 

Angora Translations şiir, öykü, roman, tiyatro metni, makale, deneme gibi edebi eserlerin çevirilerinin de yapıldığı bir tercüme bürosudur. Kaliteli ve hızlı tercüme hizmeti, edebi çeviri için oldukça önem taşımaktadır. Aksi halde çeviri yapılan dilde eserin değeri düşebilecektir. Bu gibi durumlara mahal vermemek için güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir tercüme bürosu ile çalışmak oldukça önem taşımaktadır. Bu noktada Angora Translations en kaliteli çözümleri sunan tercüme bürolarından biri olarak müşterilere hizmet sunmaktadır. Tercüme büromuz başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere birçok dilde yeminli tercümanlarıyla edebi tercüme hizmeti sunmaktadır.

Öykü, roman, makale, deneme vb. eserini çevirtmek ve yabancı kurullara, basın yayın organlarına, yayınevlerine veya eleştirmenlere göndermek isteyen yazarlar için edebi tercüme çok önem taşımaktadır. Bu tip bir durumda bulunan yazarlar mutlaka güvenilir bir tercüme bürosu ve alanında uzman tercümanlar ile çalışmalıdırlar. Aksi bir durumda yazdıkları eserlerin tam olarak anlaşılamaması, birçok hatanın olması gibi durumlarda karşı karşıya kalabileceklerdir.

Kaliteli, güvenilir ve eksiksiz bir tercüme hizmeti almak istiyorsanız Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile telefonla, online olarak veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede fiyat teklifi alabilir ve sunduğumuz tüm hizmetlere dair daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Büromuz başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere birçok dilde tercüme hizmeti sunmaktadır. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan  iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.