Hizmetler

Deşifre, herhangi bir formatta kayıtlı olan sesli bir kaynağın metne dökülmesi işlemidir. Deşifre işlemi yapılırken ses dosyasındaki her kelimenin metne doğru aktarılması, deyimlerin doğru biçimde belirlenmesi ve metnin en doğru şekilde hazırlanması önem arz etmektedir.

Angora Translations deşifre sırasında, ses dosyasındaki içeriğin metne en doğru şekilde dökülmesi için en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Alanında uzman tercümanlarımız deşifreye ilişkin toplantı kayıtları, ürün tanıtımları, konferanslar, seminerler, timecoding ( zaman kodlaması), röportajlar, telekonferanslar ve diğer sesli kayıtların deşifre edilmesinde müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Başta İngilizce ile Türkçe olmak üzere birçok dilde sözlü en kaliteli tercüme hizmetini almak üzere Angora Translations ile iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Angora Translations, merkezi Ankara’da olan, Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunan bir tercüme bürosudur. Dolayısıyla ofislerimizden birine gelerek ya da telefon ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.