Hizmetler

Ardıl tercüme, tercümanın konuşmacının yanında oturarak belli aralıklarla sözlü tercüme yaptığı tercüme türüdür. Bu sözlü tercüme türünde, konuşmacı konuşmasını yaparken, tercüman konuşmanın uzunluğuna göre notlar alır, konuşmacı ara verdiğindeyse söylenenleri hedef dilde aktarmaya başlar.

Ardıl tercüme, genellikle küçük ve orta çaplı toplantılarda tercih edilmektedir ancak büyük çaplı toplantılarda da mikrofon ve konuşmacının yardımıyla yapılabilmektedir. Bunun yanında antrenman esnasında futbolcularla antrenör arasında, inşaat alanını gezen yabancı yatırımcılarla inşaatta çalışan ustalar arasında, mahkemelerde yabancı sanık/tanık/davacı vb. ile mahkeme arasında da ardıl tercüme sıklıkla tercih edilmektedir.  

Angora Translations’ın tecrübeli ve alanında uzman tercümanları hem ana dillerinde hem de başka dillerde ardıl çeviri yapabilen yeminli mütercim tercümanlardır. Kaliteli, güvenilir ve profesyonel tercümanlarla çalışmak istiyorsanız tercüme büromuz Angora Translations ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın her biri alanında uzman yeminli mütercim tercümanları kaliteli, hızlı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye tercüme başta olmak üzere pek çok dilde hizmet sunan Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile online olarak, telefonla veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunur. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.