Hizmetler

Apostil tasdikli tercüme, başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere pek çok dilde hizmet sunan tercüme büromuz Angora Translations’ın en kaliteli ve hızlı şekilde sunduğu yazılı tercüme hizmetlerinden biridir. Apostil, tercüme edilen belgenin yurtdışında geçerli olmasını sağlar. Bunun yanında apostil, tercümelerin yurtdışında olduğu gibi Türkiye’de resmi makamlarda da geçerliliğini artırır.

Apostil, bir yeminli tercüman tarafından tercüme edilen dosyanın noter onayı almasının ardından kaymakamlık, konsolosluk ya da dış işlerinde aldığı onaydır. Apostil, tercüme edilen belgenin ekinde yer alır.

1961 yılında imzalanan Lahey Anlaşması ile sözleşmeye taraf devletler için yabancı resmi belgelerin yasallaştırma şartlarını kaldırarak bir ülkede düzenlenen ve farklı bir ülkede kullanmak üzere resmi belgelere konulan özel bir kaşenin olması yeterli kılındı. Dolayısıyla bu tarihten sonra Apostil adı verilen bu kaşe konsolosluk onayı yerine  geçmiştir.

Sunmakta olduğumuz tüm tercüme hizmetlerinde olduğu üzere apostil tasdikli tercüme hizmetlerinde de Angora Translations kaliteli, hızlı, müşteri ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Yeminli tercümanlarımızın en profesyonel şekilde çevirdiği belgelerle yurtdışında hiçbir problem yaşamaksızın tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere pek çok dilde oldukça kaliteli hizmet sunan büromuzla iletişime geçerek tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Angora Translations Tercüme Hizmetleri ile online olarak, telefonla veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz ve fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Merkezi Ankara’da bulunan Angora Translations’ın Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşabilirsiniz.