Hizmetler

Angora Translations Tercüme Hizmetleri’nin sunmakta olduğu tercüme hizmetlerinden biri de altyazı tercümesidir. Videolar, uzun metrajlı filmler, diziler, belgeseller vb.nde altyazı tercümesi gerekli olabilmektedir. 

Altyazı tercümesinde doğru ve uyumlu tercüme yapılması ile altyazının senkronize şekilde ilerlemesi oldukça önem taşımaktadır. Bunları sağlamanın zorluğu dolayısıyla altyazı tercümesi oldukça zor olan tercüme türlerinden birisidir. Bunu yapabilecek tecrübeli tercümanların yapması yanlış anlaşılmalara yol açmaması açısından çok daha faydalı olacaktır. Firmamızın uzman tercümanları diğer tercüme türlerinde olduğu üzere bu tercüme türünde de oldukça profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye tercüme başta olmak üzere pek çok dilde hizmet sunan Angora Translations ile online olarak, telefonla veya ofislerimize gelerek iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz gibi sunduğumuz tercüme hizmetleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ankara merkezli tercüme büromuzun Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla adres ve telefon bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.