Hakkımızda

Angora Translations Tercüme Hizmetleri, Engin Group bünyesindeki şirketlerden biri olup başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere pek çok dilde tercüme hizmetlerinin yürütülmesini sağlayan bir tercüme bürosudur.

Engin Group üyesi olan Angora Translations Tercüme Hizmetleri, yazılı tercüme hizmetleri, sözlü tercüme hizmetleri, redaksiyon-editing, yerelleştirme (lokalizasyon), deşifre ve yabancı dil danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır. Yazılı tercüme hizmetleri; teknik tercüme, hukuki tercüme, ticari, finansal tercüme, tıbbi tercüme, edebi tercüme, yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, apostil tasdikli tercüme, online tercüme, acil tercüme, websitesi tercümesi gibi hizmetleri içermektedir. Sözlü tercüme hizmetleri ise simultane tercüme, ardıl tercüme, telekonferans tercümesi ve fısıltı tercümesini içerir.

Yukarıda bahsedilen hizmetlerden birini almak isteyen kişi ve kuruluşlar Angora Translations tercüme bürosu ile iletişime geçerek hızlı, kaliteli ve müşteri odaklı bir tercüme hizmetini her biri alanında uzman yeminli tercümanlarımızdan alabilirler. Angora Translations, tercüme hizmetleri konusunda Türkiye ve İngiltere’de sektörünün en uzman tercüme bürolarından biri konumundadır. Dolayısıyla tercüme hizmeti almak isteyen şahıs ve kurumlar teknik, ticari, hukuki, akademik vb. tercümelerini yazılı ve/veya sözlü olarak tercüme büromuzdan en eksiksiz ve kaliteli şekilde alabilecektir.

Başta İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye olmak üzere pek çok dilde yazılı veya sözlü en kaliteli tercüme hizmetini almak üzere Angora Translations tercüme bürosu ile iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Angora Translations, Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde de temsilci ofisleri bulunmaktadır. Dolayısıyla ofislerimizden birine gelerek ya da telefon ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında ofislerimizin herhangi birine belgelerin asıllarını göndererek tercümelerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.